info@vsazejchytre.cz

Náš tým

Náš tým se v průběhu času mění dle výsledků. Tohle je součastná sestava 2020.

 

Numerolog Jaroslav: "Zaujal mě tento web a tak jsem pomocí numerologie zkusil vytvořit pár tipů, první tip výherci přinesl 418 tisíc, což mě neskutečně těší, snad přinesu tolik štěstí i Vám"

 

Matematik Aleš: "Matematika mě fascinovala jako obor od dětství, úspěšně jsem dokončil studia na matematicko fyzikální fakultě. Vypočítat se dá na světě skoro všechno, i výsledek sportky :-) - to samozřejmě pravda není, ale souvislosti a statistika tam také existuje. Tvorba tipů mě baví."

 

Věštec Kamil: "Předpovídání budoucnosti se věnuji 25 let. Často vidím v obrazech co se stane, ještě dlouho předtím než se to stane. Občas se povede vidět i čísla, díky tomu jsem před 2 roky vyhrál ve sportce skoro půl milionu.  Proto jsem se přidal do zdejšího týmu a snad mé věštby přinesou štěstí i Vám."

 

Astrolog Petr: "Můj učitel astrologie byl přesvědčený, že ve hvězdách se dá číst naprosto všechno a ukazoval mi všechny možné souvislosti. Zkusil jsem to aplikovat i na tvorbu tipů a začalo mě to bavit, když jsem viděl, že to funguje a opravdu díky mým tipům lidé vyhrávají."

 

 

Kartářka Líba: "V kartách je celý Váš osud a já do nich vidím."